tripkomanija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


HEHEHEH MISLILI STE DAS ZARJDO OVCE ....
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kako napraviti uspjesnu ustedu?

Go down 
AuthorMessage
Tripko.Orascic




Posts : 29
Join date : 2011-05-11

Kako napraviti uspjesnu ustedu? Empty
PostSubject: Kako napraviti uspjesnu ustedu?   Kako napraviti uspjesnu ustedu? EmptyWed Feb 01, 2012 5:47 am

Znamo da putem interneta nailazimo na razne internet prevare i poslove koji idu putm MLM, a na kraju ne donose skoro nikakvu zaradu. Mi smo ovdje da vam pomognemo da ostvarite dodatne popuste za kupovinu svih mogucih potorsackih korpi u Srbiji i Crnoj Gori. Nas sistem je jednostavan, mi okupljamo ljude na jednom mjestu, dogovaRAmo sa odredjenim radnjama odredjene popuste za nase clanove, kojih he svakim danom sve vise i vise. Ogroman broj nasih clanova (Scnet) svakodnevno kupuje u njihove prodavnice. Racunica je cista, oni idu na kolicinu a mi na jeftinocu. Ovaj sistem je u Srbiji naveliko razradjen a u Crnoj Gori je u velikom porastu. Krenuli smo od skoro nemogucih mjesta za ostvarenje popusta i u tome smo uspjeli. T-mobaj daje 20 posto popusta za sve nase korisnike, i besplatne razgovore u mrezi nasih korisnika Scneta. Takodje ukoliko napravite svoju sopstvenu mrezu korisnika, dobijate VIP T-mobile broj i imate besplatne razgovore u pocetku ka svim t mobile brojevima a kasnije (zavisno od velicine mreze) ka svim brojevima u Crnoj Gori. Takodje imamo popuste u Pekari „Sunce„ a na redu su nam neki od vodecih butika garderobe. Vas popust uvijek ostaje, pa cak i kad je neki proizvod na popustu do 80% vi i dalje imate svoj popust koji iznosi od 10% pa na dalje, zavisno od naseg dogovora sa firmom...

Zauzmite svoje mjesto u nasem redu stedisa, platite jeftinije sve sto vam je od koristi!!
Scnet

http://www.scnetsrbija.com/tripko43
Back to top Go down
 
Kako napraviti uspjesnu ustedu?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
tripkomanija :: Your first category :: Your first forum-
Jump to: